شرکت کاشی الیستا

رزومه و معرفی شرکت

شرکت کاشی الیستا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات پرسلانی سوپر نانو پولیش (جایگزین سنگ) در ایران می باشد.  این شرکت با مشارکت متخصصین کشور ایتالیا و به کارگیری مدرن ترین ماشین آلات خط تولید و مرغوب ترین مواد اولیه ایتالیایی نسبت به تولید انواع محصولات پرسلانی فعالیت خود را در سال۱۳۹۸ آغاز نموده است. کاشی  الیستا در این مدت توانسته به بهره گیری از تکنولوژی های مدرن و تکیه بر دانش فنی محصولات پرسلانی سوپر نانو پولیش  با کیفیت و مرغوب در ابعاد مختلف به بازار عرضه نماید.

این شرکت با بهره مندی از مهندسین و متخصصین این صنعت و ارتباط نزدیک با مراکز علمی و دانشگاهی در داخل کشور و همچنین در کشور ایتالیا توانسته ضمن آموزشهای حرفه ای به منابع انسانی گام  بلندی در جهت تولید محصول با کیفیت برای عرضه در بازار های داخلی و خارجی بردارد.

تمامی فرآیند های تولید محصول در این شرکت تحت لیسانس ایتالیا و کشور های پیشرفه در این صنعت بوده که توانسته این واحد تولیدی از سایر تولید کنندگان متمایز نماید.کاشی الیستا با تکیه بر این امکانات اقدام به تولید انواع محصولات پرسلانی در سایز های ۸۰*۸۰ و۱۲۰*۶۰ ۱۰۰*۱۰۰سانتی متر برای استفاده در نمای ساختمان، نمای داخلی و استفاده در کف نموده است. این محصولات در انواع پولیشی، لعابدار معمولی و پولیشی، رستیک و شوگر همگام با پاسخگویی به نیاز مشتریان عزیز تولید و روانه بازار شده اند .